Zelený Pes znova na pôde EU BA a FMK TT

0

Po roku pokračujeme sériou prenášok na témy online marketingu na OF EU BA a na FMK v TT.
Vzdelávanie študentov v oblasti online marketingu

Stále nás to baví a so študentami sa stretávame už 4. rok v rámci Online klubu.
Vzdelávanie študentov v oblasti online marketingu na slovenských univerzitách pokračuje aj tento rok. Veľmi sa tomu tešíme, že sa náš odbor dostal do štúdijných plánov a študenti sa niečomu priučia už počas štúdia. Tým pádom po jeho skončení, aspoň niektorí z nich, sú z časti pripravení na reálnu prácu v online agentúrach.

Online klub

Online klub uzrel svetlo sveta vďaka Kataríne Molnárovej z agentúry Online Toro a postupne sa pridali mnohé ďalšie a viaceré z nich zotrvali do dnes. Zelený Pes patrí medzi ne a sme radi, že záujem študentov o túto oblasť rastie.


Problémy s počítačovou gramotnosťou študentov

Ako aj iné agentúry aj my sa stretávame s problémami s odbornosťou čerstvých absolventov univerzít. Hoci by sme čakali, že keď už nič iné, tak aspoň počítačová gramotnosť bude v dnešnej dobe na vysokej úrovni. Z ďaleka to tak nie je.

Ovládanie MS Word ako "konkurenčná výhoda"

Študenti často uvádzajú v životopisoch svoje počítačové zručnosti Word, Excel, Power Point - začiatočník, stredne pokročilý...

Milí študenti, toto nemôžete v dnešnej dobe myslieť Vážne. To nie je konkurenčná výhoda. To je základná PC gramotnosť!

Samozrejme nemôžeme všetkých hádzať do jedného vreca, nájdu sa veľmi zdatní študenti. Avšak už len medzi účastníkmi Online klubu vidíme možno 10% takýchto študentov.

26.9. a 5.10.2017 (TT a BA)

Veríme, že takéto iniciatívy pomôžu študentom dostať sa už počas štúdia na iný PC level (nie iba ten v PC hrách). 

Zajtra sa s nimi v BA pobavíme aj o tom, či podnikať, alebo sa radšej zamestnať a ak podnikať, ako využiť na to online svet.

Tešíme sa na to. 

DO ŠTUDOVANIA, PRIATELIA!